Movavi Screen Capture

8.0
oy
0

Ekranınızda olan her şeyi yakalayın

8.6k

Bu uygulamayı oyla

Ekrana gelen her şeyi kaydetmeniz gerekiyorsa, Movavi Screen Capture uygulamasını kullanın. Bu program çalıştığında, ekranınıza gelen her şeyi yakalar, video dersleri oluşturmanıza, kaydederek sonradan izlemek istediğiniz her türlü video oyunlarını, video aramalarını ve web içeriğini kaydetmenize izin verir.

Yapmanız gereken şeyin ne olduğuna bakmaksızın, bu yüksek kaliteli ekran kaydedicisi, standart 480x360 boyutundan tam ekrana kadar farklı ekran boyutlarını değiştirerek tüm aktivitelerinizi ayarlayan esnek seçeneklerle bir arada gelir. Üstelik, kayıtlar sessiz değildir; tam tersine direkt olarak mikrofon kullanarak kendi sesinizi ya da kaydetme sesini içerir; ayrıca tüm kaydı bir ses formatına dönüştürme seçeneğine de sahiptir.

Movavi Screen Capture'ın yapılandırması tamamen kişiselleştirilebilir. Ne yapmak istediğinize bağlı olarak fare imlecini vurgulamak gibi ek kayıt efektleri ile video sonuç formatlarını seçmenize izin verir.

Movavi Screen Capture ayrıca kayıtlarınızı çevrim için paylaşabilir, çünkü videoları herhangi bir medya formatına dönüştürür, özellikle mobil cihazlar için tasarlanmış olanları. Basit bir şekilde ön seçeneklerden birini seçmeniz ve YouTube, Facebook ya da Vimeo üzerine yüklemeniz gerekir.
Notlar

- avi, mpeg, mp4, wmv, mkv, flv, mov, mp3, wav ve daha fazla video formatına dönüştürür.
- Bir çok medya oynatıcısı için ön ayarlar: DVD, iPhone, iPod, iPad, Android akıllı telefonlar, mobil telefonlar, multimedya oynatıcılar, Sony PSP, vb.

Kısıtlamalar

- Yedi günlük deneme süresi.
- Sadece 120 saniye yakalar ve video üzerinde filigran bırakır.

Uptodown X